анастасија ражнатовиќ

Пронајдени се 26 резултати на тема „анастасија ражнатовиќ“
Радио Милева

(ФОТО) Еуфорија во Минхен: Анастасија запеа на сцена заедно со Цеца, а една фотографија ги „стопи“ обожавателите!

Познато е дека ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, го наследи талентот за пеење од мајка си, а како минуваат годините...
Радио Милева

Ќе се запрепастите: Иако тврди дека не оперирала ништо на себе, овие фотографии на Анастасија Ражнатовиќ ќе ве фрлат во шок!

Филерите, ботоксот, липосикцијата… станаа  како секојдневна храна за познатите личности. Припаднички од понежниот пол се повеќе...
Радио Милева

Животот на Анастасија Ражнатовиќ не е така розов: На ќерката на Цеца и фали она што не се купува со пари!

Ќерката на фолк пејачката Анастасија Ражнатовиќ искрено проговори за теретот кој го носи презимето на нејзиното семејство. Иако навидум...
Радио Милева

(ФОТО) Тоа е живот на висока нога: Анастасија Ражнатовиќ се пофали со приватниот авиот, а уште да видите до каде лета!

Анастасија Ражнатовиќ ужива во животот и тоа секојдневно го покажува на своите следбеници на социјалните мрежи. Ќерката на фолк пејачката...
Радио Милева

(ФОТО) Сакаше да им ги затвори устите на сите: Никој не го очекуваше овој потег од Анастасија Ражнатовиќ!

Бидејќи е ќерка на јавна личност, Анастасија Ражнатовиќ повеќепати се соочи со предрасуди од луѓето што не ја познаваат. Иако со години...
Живот и Стил

Македонската пејачка го зголеми задникот како Џеј Ло, а потоа изненади во стилот на Анастасија Ражнатовиќ!

Пред неколку години беше една од најслабичките на македонската забавна естрада. И сега не е нешто поразлична со фит изгледот, но откако...