анастасија ражнатовиќ

Пронајдени се 38 резултати на тема „анастасија ражнатовиќ“
Радио Милева

Анастасија облече црвен провокативен фустан: Откако го крена шлицот ја разбуди фантазијата на мажите (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ мами воздишки каде и да се појави, а нејзините фотографии на социјалните мрежи секогаш собираат бројни лајкови. Ќерката...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Миконос: Црвено бикини за секси облини и изглед кој најмногу и лежи, за илјадници прегледи на социјалните мрежи (ФОТО)

Малата на Цеца ужива на еден од најатрактивните грчки острови, Миконос, покрај красталното море и прекрасните плажи, познат и по 24 часовната...
Радио Милева

(ФОТО) Пријателите на Анастасија Ражнатовиќ и приредија роденденско изненадување од кое таа скокаше од радост!

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, вчеравечер го прослави 20-от роденден, кој не кожеше да помине без изненадувања...
Радио Милева

(ФОТО) Еуфорија во Минхен: Анастасија запеа на сцена заедно со Цеца, а една фотографија ги „стопи“ обожавателите!

Познато е дека ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, го наследи талентот за пеење од мајка си, а како минуваат годините...
Радио Милева

Ќе се запрепастите: Иако тврди дека не оперирала ништо на себе, овие фотографии на Анастасија Ражнатовиќ ќе ве фрлат во шок!

Филерите, ботоксот, липосикцијата… станаа  како секојдневна храна за познатите личности. Припаднички од понежниот пол се повеќе...
Радио Милева

Животот на Анастасија Ражнатовиќ не е така розов: На ќерката на Цеца и фали она што не се купува со пари!

Ќерката на фолк пејачката Анастасија Ражнатовиќ искрено проговори за теретот кој го носи презимето на нејзиното семејство. Иако навидум...
Радио Милева

(ФОТО) Тоа е живот на висока нога: Анастасија Ражнатовиќ се пофали со приватниот авиот, а уште да видите до каде лета!

Анастасија Ражнатовиќ ужива во животот и тоа секојдневно го покажува на своите следбеници на социјалните мрежи. Ќерката на фолк пејачката...
Радио Милева

(ФОТО) Сакаше да им ги затвори устите на сите: Никој не го очекуваше овој потег од Анастасија Ражнатовиќ!

Бидејќи е ќерка на јавна личност, Анастасија Ражнатовиќ повеќепати се соочи со предрасуди од луѓето што не ја познаваат. Иако со години...