бариш ардуч

Пронајдени се 21 резултати на тема „бариш ардуч“
Радио Милева

(ВИДЕО) Не можеше да ги смири страстите: Омер и се фрли на својата девојка среде дискотека – почна жестоко да ја бакнува

Покрај многубројните гласини дека раскинале, турскиот актер Бариш Ардуч и Гупсе Озај се уште уживаат во својата љубов. Тие моментално...
Радио Милева

(ВИДЕО) Излезе уште едно видео од новиот филм со Бариш и Елчин: Овој пат жените наполнија очи од голиот ерген!

Пред премиерата на 10-ти ноември на филмот „Време за среќа“ со Бариш Ардуч и Елчин Сангу, се појави  и новиот рекламен видео тизер од...