близнаци

Пронајдени се 9 резултати на тема „близнаци“
Радио Милева

Џорџ Клуни најави дека ќе ги покаже близнаците во емисија, па влезе „дадилката“ со количката и го направи ова!

Кога се појави во емисијата на Џим Кимел, Џорџ Клуни најави дека за прв пат во јавноста ќе ги претстави близнаците. Публиката почнала...