цеца ражнатовиќ

Пронајдени се 69 резултати на тема „цеца ражнатовиќ“
Радио Милева

И пропаднаа плановите на Цеца: Откажан концертот во Мексико – организаторите се огласија со соопштение

Настапот на Светлана Цеца Ражнатович во Мексико, кој беше закажан за 3.и 4. Јануари 2019 година, во клубот „Мандала“ е  откажан. Организаторот...
Радио Милева

Цеца вознемирена по вандалскиот напат во нејзинот дом: „Очекувам апсење, полицијата ги има снимките“

Главна вест во српските медиуми, а и оние од регионот е тоа дека семејството Ражнатовиќ е вознемирено откако непознати лица со автомобил...
Радио Милева

„Точно е дека живееше кај нас“: Цеца ја откри вистината за Луна Џогани, но откри и еден неочекуван детаљ…

Луна Џогани и Анастасија Ражнатовиќ еден период беа најдобри другарки, а сега тоа пријателство веќе не постои. Цеца ражнатовиќ тврди...
Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ и прати фустан на Киа за да го облече на финалето од „Задруга“, но тоа не се случи – еве зошто

Кристина Киа Коцкар вчеравечер требаше да се појави во финалето на „Задруга“ во фустан на Цеца Ражнатовиќ и нејзин накит, кои балканската...