ебру озкан

Пронајдени се 4 резултати на тема „ебру озкан“
Радио Милева

(ФОТО) Ебру Озкан неодамна стана мајка за првпат, а оваа фотографија од нејзината ќеркичка ги стопи обожавателите!

Актерката Ебру Озкан пред неколку месеци стана мајка, а со сопругот Ертан Шабан се реализираа за првпат како родители. Нивната наследничка...