фотосесија

Пронајдени се 38 резултати на тема „фотосесија“
Радио Милева

Елена Велeвска со нова фотосесија од која долго нема да тргнете поглед: Бундичка кратка, а под бундичката… (ФОТО)

Фолк пејачката Елена Велевска има навистина густа и набиена агенда на настапи, ТВ гостувања, снимања… Згодната прилепчанка и покрај...
Радио Милева

Татијана Стефановска се потсети на „сите свои слики“ што ги чува: Качи се моме на коња, да те сликаме…! (ФОТО)

Македонската фолк пејачка Татијана Стефановска неодамна ги израдува своите обожователи со видеоспотот за новата песна, баладата „Си...
Радио Милева

Теа Трајаковска со старо-нови навики: Пејачката има нова верзија на старата песна и стара навика со нови фотографии – да се слика разголена (ФОТО)

Една од надежните македонски поп пејачки, младата Теодора Теа Трајковска  на своите обожаватели им подари  нова, акустична верзија...
Радио Милева

(ФОТО) Најпознатата македонска докторка се соблекува и облекува на исто место каде и старлетата Сораја!

За разлика од Сораја која е само српска старлета, нашата Симона Попоска од неодамна е докторка, а дека долго време е дел од македонската...
Радио Милева

(ФОТО) Тамара како светска дива: Расоблечена во луксузен апартман – ваков третман би посакала секоја жена!

Веќе извесен период Тамара Тодевска е посветена на доведување на фигурата во совршена форма, а се почесто на социјалните мрежи ги покажува...
Радио Милева

(ФОТО) Провокација со стил: Каролина едноставна ама секси – го откопча сакото, а под него само „слободните“ гради!

Каролина Гочева за овој месец февруари закажа неколку концерти во МОБ, на кои ќе го промовира својот нов музички албум. За таа цел откри...
Радио Милева

(ФОТО) Кадар во бујните гради од птичја перспектива: Македонската фолкерка има со што да се фали – кај неа нема силикони, сè е природно!

Во денешно време се повеќе припаднички на понежниот пол се одлучуваат за силиконски надоградби и корекции на телото, особено оние инволвираните...