франција

Пронајдени се 4 резултати на тема „франција“
Радио Милева

(ФОТО) Ричард Гир и неговата 33 години помлада девојка уживаат во Франција, а таа е вистинска убавица без шминка!

Холивудскиот актер Ричард Гир (68) и неговата девојка Алехандра Силва се фотографирани како уживаат во романтичните моменти во Франција. Легендарниот...
Радио Милева

Таа е најсекси тенисерка на светот: Курникова, Шарапова, Вилијамс, Ана Ивановиќ… можат „вода да и носат“ (ФОТО)

Додека фановите на тенисот со нетрпение го следат стартот на турнирот во Мелбурн, во центарот на вниманието се појави сексапилна тенисерка...