фустан

Пронајдени се 11 резултати на тема „фустан“
Радио Милева

Македонската лото девојка како новогодишна елка: Незнаеш кој повеќе блеска – дали фустанот на неа или таа во него? (ФОТО)

Македонската лото девојка и ТВ водителка Марјана Станојковска сме имале можност да ја видиме во разни изданија… кога е изгледот...
Живот и Стил

(ФОТО) Ги освои дамите со фустанот: Александра од „Брза кујна“ со специјален изглед на концерт кај Шербеџија!

Меѓу публиката која уживаше во концертот на неповторливиот Раде Шербеџија, беше и водителката на кулинарското шоу “Брза кујна“, Александра...
Радио Милева

Македонската пејачка по повод 10 годишнината од бракот објави досега невидени фотографии од венчавката: Ваков фустан за невеста не очекувате!

Македонските јавни личности не често практикуваат својата приватност да ја сервираат на социјалните мрежи, но и од таквите има исклучоци,...
Радио Милева

(ФОТО) Марија Шерифовиќ објави фотографија во фустан и откри кога научила да каже НЕ на женската гардероба!

Марија Шерифовиќ некогаш беше вистинско девојче. Ќерката на познатата пејачка Верица Шерифовиќ, како дете беше под контрола на мама,...