фустан

Пронајдени се 23 резултати на тема „фустан“
Радио Милева

(ФОТО) Ирена Спировска како сирена: Го извади најпровокативното од себе, еден секси детаљ прво ќе ви „падне во очи“!

Во очи на Новата година познатите македонски дами пред себе имаат повеќе обврски околу својот изглед. Како што е редот, секоја припадничка...
Радио Милева

Сакаше да биде како Џеј Ло: Ивана Павковиќ излезе во фустан со длабоки шлицеви, а блицот светна кога не требаше и… (ФОТО)

Пејачката се појави во фустан што во тој момент беше водечки моден хит меѓу светските ѕвезди. Во него пејачката беше подготвена да застане...
Радио Милева

(ФОТО) Фустанот на свадбата кај Тина Шегетин беше малку, Љупка се засили, па бомбардира со новата златна танга!

Изминатиот викенд се омажи поранешната девојка на блогерот и победник во „Големиот брат“, Дарко Спејко, атрактивната русокоса Тина...