години

Пронајдени се 21 резултати на тема „години“
Радио Милева

Бурниот живот го зема данокот: Според изгледот ретко кој може да поверува дека Линдзи Лохан има 32 години (фото)

Линдзи Лохан ја познавате како бунтовничка која со години води борба против разни зависности. Нажалост, се тоа на неа остави трага. Фотографирана...
Радио Милева

Антонија Шола на прагот од петтата животна деценија ги крена нозете и покажа дека годините за неа се само број

Хрватската пејачка и композитор, Антонија Шола, неодамна ја промовираше својата нова песна насловена „Твоја“. Шола е неуморна во богатење...