гради

Пронајдени се 50 резултати на тема „гради“
Радио Милева

Миа Костова „распали“ по оние што критикуваат естетска хирургија: „Не е убаво кога шетате со виснати образи ко булдог“!

Миа Костова,  која најсвежо ја паметиме по водителската улога на естрадниот ТВ магазин „Бекстејџ“, неодамна на социјалните мрежи откри...
Радио Милева

(ФОТО) Без градник во фустан отворен до папокот: Гавазова во обид да биде македонската Карлеуша!

Српската музичка естрада ја има неприкосновената поп-пејачка Јелена Карлеуша чија ексцентричност во поглед на изгледот и нема рамна. Провокацијата...
Радио Милева

(ФОТО) Ја критикуваа Мелита дека ги зголемила градите со фотошоп, но со оваа фотографија таа им покажа дека ниту бикинито не и ги собира!

Веќе неколку години некогашната ТВ водителка Мелита Ракиќевиќ е мета на критика во домашните медиуми дека на своите фотографии и повеќе...
Радио Милева

Го соблече градникот и заврте грб: Градите едвај и ѕиркаат во одразот од огледалото, ама затоа газето и доминира во прв план!

Емили Ратајковски, една од најпознатите и најгламурозни жени на светот, повторно израдува многу нејзини машки обожаватели. Имено, таа...
Радио Милева

Деми Роуз – разголена скроз: Прво облече два броја помал градник во кој едвај ги собра огромните гради, а потоа се прошета во проѕирен фустан! (ФОТО)

Цицлестата Деми Роуз постојано ги „сервира“  своите огромни гради, а тоа го покажа и со најновата серија секси фотографии направени...
Радио Милева

(ФОТО) Лила со ултра отворено деколте: Напрвави „селфи“ и ја закокружи едната града – „За да не ме прашувате што е ова“!

Социјалните мрежи се редовна активност во секојдневието на популарната ТВ водителка Лила Филиповска. Оние што се нејзини следбеници...
Радио Милева

(ВИДЕО) Дара Бубамара во новиот спот се соблече гола – ги распушти огромните гради и ги надмина колешките!

Српската фолк пејачка Дара Бубамара за потребите на новиот спот го промени имиџот и секако изграше на картата на сексапилот. Бидејќи...
Радио Милева

Бубамара за подобар живот, Дани за подобар поглед: Пејачката во проѕирен фустан, како да е топлес на сцена! (ФОТО)

И годинава „Златна бубамара на популарноста“ покажа дека е единствената по многу нешта сценско-забавно-музичка манифестација во земјава....
Радио Милева

Кој го гледа шоуто покрај градите на Нина Сеничар: Српската водителка дојде на емисија раскопчана до папок (ФОТО)

Во шоуто “Јас ја сакам Србија”  кое  се емитува на ТВ Прва, вводителката Нина Сенича рсе појави во  многу провокативно издание,...
Радио Милева

Ѕвездата на Гранд никогаш попровокативна: Во тесен фустан со деколте до папок, од кој градите се прелеваат!

Младата ѕвезда на “Гранд”, сексапилната Теа Таировиќ  секој викенд настапува низ  регионот, па така пред некој ден за својот настап...
Радио Милева

На Киа и Сања „случајно“ им слизна фустанчето па ги покажаа газетињата во танга… и голите гради (ФОТО+ВИДЕО)

На учесничките во реалното шоу „Задруга“ во доцните вечерни  часови добија  подароци и фустани, па додека ги пробуваа, ги покажаа своите...
Радио Милева

(ФОТО) Кадар во бујните гради од птичја перспектива: Македонската фолкерка има со што да се фали – кај неа нема силикони, сè е природно!

Во денешно време се повеќе припаднички на понежниот пол се одлучуваат за силиконски надоградби и корекции на телото, особено оние инволвираните...