исповед

Пронајдени се 24 резултати на тема „исповед“
Радио Милева

Потресна исповед на починатата ќерка на Милиќ: Маја пред еден месец обзнани морничави детали од приватниот живот, а татко и како да ја предвиде нејзината смрт! (ФОТО)

Сега веќе покојната ќерка на рокерот Милиќ Вукашиновиќ, Маја Авдибеговиќ и во јуни оваа година, се обиде да изврши самоубиство со сечење...
Радио Милева

Сузана Турунџиева за своите падови и лекови: „Го изгубив сопругот, татко ми и брат ми на свои 36 години“!

Водителката, музичар и писателка, Сузана Турунџиева ја отвори душата и раскажа за сите свои падови и лекови во животот, за сите неочекувани...
Лице в Лице

„Не одам на неговиот гроб и не ги пуштам неговите песни“: Љиљана Петровиќ проговори 10 години по смртта на Тоше!

За Лилјана Петровиќ, менаџерот на Тоше Проески кој почина на 16 октомври 2007 година, поминатото време секогаш ќе биде синоним за болка....