јелена карлеуша

Пронајдени се 47 резултати на тема „јелена карлеуша“
Радио Милева

(ФОТО)Карлеуша и кога сака да ги сокрие огромните гради не и оди од рака: Ги стисна „двете топки“ ама и ѕирна пупката!

Голотијата и провокацијата се секојдневие за српската поп-ѕвезда Јелена Карлеуша. Кај неа неа нема штедење кога е во прашање нејзиното...
Радио Милева

(ФОТО) Цел „Гранд“ во чудење: Јелена Карлеуша се појави на снимање во облека каква досега никој не ја видел!

Учеството на Јелена Карлеуша во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, можеби е највозбудливиот дел од  емисијата. Директорот Саша Поповиќ...
Радио Милева

„Копи-пејст“ или пука случајност во бело: Јелена Карлеуша или Елена Велевска… Се’ е исто, само пејачката е друга! (ФОТО)

Медиумите во регионот кои ја следат естрадата, вчера, 31 јануари 2018 објавија нова серија фотографии на српската фолк дива Јелена Карлеуша....
Радио Милева

Карлеуша на снимање во бело: Тесна комбинација во која се и се отцртува – од брадавици до венерин брег!

Јелена Карлеуша очигледно блеска, пали и жари каде и да се појави, а со нејзиниот провокативен стил на облекување го привлекува вниманието...