килограми

Пронајдени се 14 резултати на тема „килограми“
Радио Милева

(ФОТО) Милица Тодоровиќ ја нарекоа дебела, а сега се соблече по танга и покажа дека вишокот и е само во задникот!

За српската пејачка Милица Тодоровиќ во медиумите од регионот се појавија коментари дека се здебелила и има психички проблеми, но таа...
Радио Милева

(ФОТО) Ги оперираше градите, а потоа се криеше поради килограмите: Анџелина Џоли излезе на улица без градник!

Славната актерка Анџелина Џоли храбро проговори за двојната мастектомија,  медицински терман за хируршко отстранување на двете дојки,...
Радио Милева

(ФОТО) На свадбата кај Каролина беше заслабена, но сега Тамара по мега третманите изгледа КАКО НОВА!

Бременоста ретко поминува без никакви траги по телото на жената по породувањето, а во тоа природата не ја заобиколи ниту Тамара Тодевска. Откако...