килограми

Пронајдени се 31 резултати на тема „килограми“
Радио Милева

(ФОТО) Ријана шокираше со стајлингот: Фановите и порачаа дека изгледа како да носи завеса и дека е дебела!

Пејачката од Барбадос прилично ги разочара бројните обожаватели кога на фестивалот Коачела се појави во шокантен изглед. Некои од следбениците...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ доби ултиматум од Александра Пријовиќ: „Ослаби и биди топ риба или на свадба не те примам“!

Милица Тодоровиќ откако нагло многу се здебели, мораше да посети и лекар за да се посоветува како најбргу да се реши од  нејзиниот вишок...