ќерка

Пронајдени се 24 резултати на тема „ќерка“
Радио Милева

(ФОТО) Убавица на мама, принцеза на тато: Бебенцето на Сани наполни три месеци – со една фотографија стопи многу срца!

Кон почетокот на месец ноември, фолк пејачката Сања Сани Гроздановска на свет ја донесе својата втора ќеркичка која го носи името Ева. Оттогаш...
Радио Милева

Ќерката на Синан Сакиќ со шокантен статус за Анабела: Изгледа Гаги не ја тепал доволно, штом ќерка и Луна ја учи на вакви работи!

Како и повеќето луѓе во Србија и околните земји кои барем еднаш јго гледале реалното шоу  „Задруга“, така и ќерката на фолк легендата...
Радио Милева

Весна Змијанац ја откри вистината за таткото на нејзината ќерка: Тој ја израсна Николија додека јас не се појавував дома!

Најголемата љубов на славната пејачка Весна Змијанац бил Владо Јовановиќ, таткото на нејзината ќерка, денес исто така познатата и популарна...