лила филиповска

Пронајдени се 43 резултати на тема „лила филиповска“
Радио Милева

(ФОТО) Лила и Ања Ветерова имаат километарска разлика во годините, но кога е вкусот во прашање се многу блиску!

Годините и не се некое мерило кај припадничките на понежниот пол, особено кога во прашање се модата и тековните трендови. ТВ водителката...
Радио Милева

(ФОТО) Лила во фустан кој го одзема здивот: Авангарда и сексапил во едно – тешко кој не сврти поглед кон оваа магична женственост!

Квалитетот, професионалноста, уникатноста… се малку зборови  да се опише зошто ТВ водителката Лила Филиповска со години остана на...
Радио Милева

(ФОТО) Лила со ултра отворено деколте: Напрвави „селфи“ и ја закокружи едната града – „За да не ме прашувате што е ова“!

Социјалните мрежи се редовна активност во секојдневието на популарната ТВ водителка Лила Филиповска. Оние што се нејзини следбеници...
Радио Милева

Стројната мисица предизвика лавина од коментари на Инстаграм, но еден ја изнервира Лила да возврати на ударот – „Јас гледам, ти глеј си жена ти“!

Девојката која ни се смее од билбордите, а исто така досега многупати освоила бројни титули за убавина, меѓу кои и Мис на Македонија,...