марјана станојковска

Пронајдени се 7 резултати на тема „марјана станојковска“
Радио Милева

Се’ што посака си доби: Дали Марјана Станојковска беше најумното и најисполнително „девојче“ во 2017 или таа е… ? (ФОТО + ВИДЕО)

Доаѓа Нова Година, а со тоа и време за исполнување на новогодишните желби, време за подароци… На децата обично им велат, ќе го добијат...
Радио Милева

Македонската лото девојка како новогодишна елка: Незнаеш кој повеќе блеска – дали фустанот на неа или таа во него? (ФОТО)

Македонската лото девојка и ТВ водителка Марјана Станојковска сме имале можност да ја видиме во разни изданија… кога е изгледот...