меган маркл

Пронајдени се 88 резултати на тема „меган маркл“
Радио Милева

Се обидува преку кралицата да стапи во контакт со ќерката: Таткото на Меган Маркл очаен, има само една желба

Општо е позанто дека војвотката од Сакес и сопругот, принцот Хари не се во добри односи со нејзиниот татко. Меган не разговара со татка...
Радио Милева

Нов скандал во кралското семејство: Меган Маркл ја избрка личноста во која кралицата Елизабета најмногу веруваше

Личната асистентка на Меган Маркл и принцот Хари моментлно го обработува својот отказен рок и од својата позиција ќе си замине кога...