некст тајм

Пронајдени се 6 резултати на тема „некст тајм“
Радио Милева

На Стефан од „Некст Тајм“ му е златен: На познатиот Македонец „најверен другар“ му е Јапонец! (ФОТО+ВИДЕО)

Македонското братско дуо „Некст Тајм“ по феноменалната стилизацији на македонскиот фолклор музички и визуелно огледана во преработките...
Мегафон

Ги замолкнаа „дежурните критичари“: Четири девојчиња ја пеат „Слушам кај шумат шумите“ на Некст Тајм (ВИДЕО)

 Веќе е добро познато дека со секоја преработка се продолжува животниот век на една песна, а кога станува збор за народните песни, изведбите...