парампарче

Пронајдени се 7 резултати на тема „парампарче“
Радио Милева

(ФОТО+ВИДЕО) Нема да ја познаете: Тетка Махиде од „Парампарче“ во младоста била пејачка и вистинска БОМБА!

Во турската драма „Парампарче“  од неодамна се појави тетката на главниот негативец Харун, Махиде, која премногу се посвети да го среди...
Радио Милева

(ФОТО) Егзотична убавица: Дениз на Џансу е фраер ипол, но погледнете ја неговата вистинска љубов!

Турскиот модел и актер Чејхун Менгироглу кој својата популарност ја стекна во хит драмата „Парампарче“, се повеќе ја ужива своја популарност. Чејхун...
Радио Милева

(ФОТО) Убавина без грам шминка: Запознајте ја Асуман – вака изгледа сестрата на Дилара во приватноста!

Вчеравечер на телевизија Сител стартуваше третата сезона од турската хит драма „Парампарче“, а уште на почетокот, новата епизода започна...