пластични операции

Пронајдени се 7 резултати на тема „пластични операции“
Радио Милева

Ова е мајката на Сталоне пред да ја открие пластичната хирургија: Денес има 96 години и ќе се исплашите од нејзиното лице

Жаклин Џеки Сталоне, мајката на еден од најуспешните актери на денешницата, Силвестер Сталоне, е позната како дава која е „навлечена“...