почина

Пронајдени се 28 резултати на тема „почина“
Радио Милева

Го држи за рака во болничката постела: Ќерката на Синан Сакиќ ја објави последната фотографија со татка си (фото)

Пејачот Синан Сакиќ вчера ја изгуби битката со долгата и тешка болест и почина во својот сом во Белград, а неговите најблиски тешко се...