порака

Пронајдени се 36 резултати на тема „порака“
Радио Милева

Наташа Беквалац со новогодишна порака: 2018. ти благодарам за лекцијата… Овие луѓе не сакам да ги видам во моја близина во 2019-та! (ФОТО)

Наташа Беквалац имаше многу турбулентна година во која и се случија и прекрасни работи, но и оние помалку убави нешта. По втор пат таа...
Радио Милева

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ му испрати порака на нејзиниот нов љубовник: „Се надевам дека нема да имаме проблеми“

Пејачката Емина Јаховиќ не крие дека дека е  среќна во врска со Садетин Саран. За нивната врска е информиран и поранешниот сопруг на...
Радио Милева

„Уште ова ми се немаше случено“: Пејачката Теа во шок од пораката што ја доби – „Господин ќе ги разбуди вашите задоволства од соништата!“

Познатите често знаат да откријат дека добиваат разни пораки во своите сандачиња на социјалните мрежи, од пофалби,  критики, закани…...
Радио Милева

Потресната порака на српската пејачка од која мрзне крвта во вените: „Не ме обвинувај, престанувам да постојам…“ (ФОТО)

Контроверзната српска пејачка Дуња Илиќ е позната на јавноста во бројните скандали, со нејзиниот последен испад предизвика бурни реакции. Дуња...