породување

Пронајдени се 29 резултати на тема „породување“
Радио Милева

Димитар Атанасовски откри дека се соочил со еден од најголемите стравови на мажите, а Сара Мејс тоа го крие

Пејачката Сара Мејс и водителот Димитар Атанасовски ја имаат првата Нова година во проширен состав. Пред околу три месеци на свет дојде...
Радио Милева

Крис Џенер пред камери откри детали од породувањето на Кајли, а еден детаљ ги шокираше сите (видео)

Крис Џенер ги шокираше гледачите и својата ќерка Ким Кардашијан кога раскажа како поминало породувањето на нејзината ќерка Кајли Џенер. Имено,...
Радио Милева

Кога ангел на „Викторија сикрет“ ќе се појави на плажа 12 дена по породување: „Ако имате нешто лошо да кажете, прво погледнете се себе“

Ангелот на „Викторија Сикрет“ Кендис Свонпул (29) уживаше на плажа со синот, веројатно свесна за фактот дека сите очи, но и објективите...
Радио Милева

„Ќе го прескокнам делот со болките и чекањето“: Водителката Милена ги сподели емоциите од Големиот 28-ми август!

Поминаа седум месеци откако ТВ водителката Милена Антовска-Станковска стана мајка за првпат. На вчерашниот ден, односно датумот кога...
Радио Милева

„Не можев да станам од кревет“: Јована Јоксимовиќ откри низ какви маки помина во бременоста и породувањето!

Водителката Јована Јоксимовиќ го прифати ангажманот со кој од 5-ти март гледачите ќе ја гледаат на „Прва“ српска телевизија заедно...
Радио Милева

(ФОТО) Сани ги запрепасти сите: Само 50 дена по породувањето се стегна во куси панталони – глетката нереална!

Помина само 50-тина дена откако фолк пејачката Сани Гроздановска на свет ја донесе својата втора ќеркичка која го носи името Ева. Првата...