породување

Пронајдени се 17 резултати на тема „породување“
Радио Милева

Кога ангел на „Викторија сикрет“ ќе се појави на плажа 12 дена по породување: „Ако имате нешто лошо да кажете, прво погледнете се себе“

Ангелот на „Викторија Сикрет“ Кендис Свонпул (29) уживаше на плажа со синот, веројатно свесна за фактот дека сите очи, но и објективите...
Радио Милева

„Ќе го прескокнам делот со болките и чекањето“: Водителката Милена ги сподели емоциите од Големиот 28-ми август!

Поминаа седум месеци откако ТВ водителката Милена Антовска-Станковска стана мајка за првпат. На вчерашниот ден, односно датумот кога...
Радио Милева

„Не можев да станам од кревет“: Јована Јоксимовиќ откри низ какви маки помина во бременоста и породувањето!

Водителката Јована Јоксимовиќ го прифати ангажманот со кој од 5-ти март гледачите ќе ја гледаат на „Прва“ српска телевизија заедно...
Радио Милева

(ФОТО) Сани ги запрепасти сите: Само 50 дена по породувањето се стегна во куси панталони – глетката нереална!

Помина само 50-тина дена откако фолк пејачката Сани Гроздановска на свет ја донесе својата втора ќеркичка која го носи името Ева. Првата...