премиера

Пронајдени се 22 резултати на тема „премиера“
Радио Милева

Се’ пука од сексапил: Видеото на Киа Коцкар и „Министерки“ само што се појави, го „прочуре“ Интернет (ВИДЕО)

Победничката на реалнотот шоу „Задруга“, згодната  Кристина Киа Коцкар  го сними своето прво видео со групата „Министерки“ за песната...
Радио Милева

(ФОТО) Вака беше на премиерата од продолжението од „Мојот син“: Во филмот игра и една актeрка од „Парампарче“

Поради успехот кој го постигна турската серија „Појраз Карајел“ или „Мојот син“, во Турција беше снимен акционен филм од 109 минури...
Промотер

Тања, Дац, Нина, Микиќ и Ивица имаат… „Кец на десетка“ – насловната тема од истоимената претстава на МНТ (ВИДЕО)

Во новата комедија на МНТ  насловена „Кец на десетка“ од Митко Бојаџиски, а во „колективна“ режија на Драган Спасов Дац, Јордан Симонов...