промоција

Пронајдени се 43 резултати на тема „промоција“
Радио Милева

Јоце Панов го промовираше „Ни Љ од љубовта“, иако е „заљубен до уши“: Ни во лето ни во зима, нигде без Марина! (ФОТО)

Во четвртокот вечер, на 26-ти април во преполниот скопски ресторан „Дион“ крај кејот на Вардар веднаш до самиот плоштад Македонија,...
Радио Милева

(ФОТО) Сензуална во бело: Лоба блесна со стил и женственост на промоција – голото затегнато стомаче во прв план!

За поп-пејачката Викторија Лоба промоциите пред медиумите и соработниците станаа пракса, бидејќи како што вели оваа форма на промоција...
Радио Милева

Како црн лебед: Емина Јаховиќ во секси проѕирен фустан промовираше албум и дует со Жељко Јоксимовиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Емина Јаховиќ вчеравечер,  го промовираше својот нов албум “Понатаму” во Белград, како и премиерата на песната за „Два...