развод

Пронајдени се 36 резултати на тема „развод“
Радио Милева

Среде скандалот за разводот и наводната старо-нова љубов на Емина, се огласи сопругата на поранешниот на пејачката!

Иако Емина Јаховиќ и Марко Мишковиќ беа во емотивна врска пред повеќе од една деценија, оваа романса повторно е во фокусот на маедиумите...
Радио Милева

Мустафа Сандал кова пеколен план против Емина Јаховиќ: Сака да и одземе се’ – од имотот и парите до децата!

Мустафа ќе се обиде во текот на постапката за развод со Емина, да го убеди судот дека тој треба да го  задржисиот имот, како и старателството...
Радио Милева

Од птичја перспектива: Ана Севиќ објави жешка фотографија со поглед на најзините огромни гради одозгора! (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ го објави неколку фотографии меѓу кои и своето најново секси селфи, кое осамна на нејзиниот профил на Instagram. На фотографијата ...