роналдо

Пронајдени се 9 резултати на тема „роналдо“
Радио Милева

Со неа Роналдо ја изневери бремената девојка: Го освоила со тверкање, па имале бурна ноќ во хотел!

Португалскиот магазин „TV Guide“ тврди дека славниот фудбалер Кристијано Роналдо ја изневерил својата девојка Гергина Родригез со португалската...
Радио Милева

На секси водителката на ФИФА и падна фустанот без градник: Роналдо срамежливо замижa, неговата девојка полуде (ФОТО+ВИДЕО)

Водителката на ФИФА  Лејла Ана Ли на вчерашното доделување на фудбалските награди се појави во толку провокативен фустан од кои фудбалерите...