селфи

Пронајдени се 18 резултати на тема „селфи“
Радио Милева

Познатите во кампања „Го сакам градот безбеден“, само Јелена Спенџарска опасна по живот… туѓиот и својот! (ФОТО)

Републичкиот совет за безбедност во сообраќајот на патиштата (РСБСП) има нова кампања за безбедно возење и движење во градска средина...
Радио Милева

Заедничкото селфи на Карлеуша и Нивес предизвика експлозија на социјалните мрежи: Две секс бомби на едно место! (ФОТО)

Деновиове хрватската пејачка и актерка, атрактивната Нивес Целзиус престојуваше во Белград. Меѓу останатите со кои се виде во српската...
Радио Милева

(ФОТО) „Само ти можеш да измислиш вака“: Селфито на Елена ја растопи Каролина Гочева, па и кажа неколку слатки збора!

Кога нешто е убаво, убавите коментари речиси на сите ни доаѓаат убави зборови, но кога е во прашење Елена Ристеска, нејзината колешка...
Радио Милева

Катарина Грујиќ објави селфи од креветот, ама сите гледаа во тетоважата на раката на нејзиниот партнер! (ФОТО)

Српската пејачка Катарина Грујиќ е веќе неколку месеци во врска со извесен Коста од Црна Гора, момче за кое се знае дека изнајмува јахти...