семејство

Пронајдени се 23 резултати на тема „семејство“
Радио Милева

Гоца Тржан ограбена од близок пријател: „Јадеше и спиеше во мојот дом, беше како член од семејството…“ (ФОТО)

Гоца Тржан отворено зборуваше за пријателот кој најпрвин и прирасна за срце,а потоа длабоко ја разочара, зашто ја ограбил: „Сигурно...
Мегафон

Значајни гости на посета во Скопје: Потесното семејство на првата дама на САД Меланија Трамп на гости кај семејството Кочан (ФОТО)

Деновиве дел од потесното семејство на првата дама на САД  го посети Скопје. Членовите на потесното семејство на Меланија Трамп, деновиве...
Радио Милева

Џени како Мајкл Џексон: Го покажа семејството, ја откри љубовта, па дури и тенот почна да и побелува?! (ФОТО)

Џени Окело има 35 години и живее во Скопје. Таа веќе и е добро позната на македонската публика по добриот глас, но и по бујните облини. Особено...
Радио Милева

Др.Симона Попоска славеше на големо за докторската диплома: Повод за стајлинг од кој „срце ќе ве стегне“

Македонската поп, пејачка Симона Попоска, покрај естрадната кариера одлично си ги „туркаше“ студиите по медицина, па така згодна охриѓанка...