серија

Пронајдени се 11 резултати на тема „серија“
Радио Милева

Се сеќавате на Марибел од серијата „Руби“? Убавата актерка денес има 38 години, мајка е на три деца и очекува близнаци

Мексиканската теленовела „Руби“ го привлече вниманието на македонската јавност пред повеќе од една деценија, а оној кој ја гледаше,...
Радио Милева

(ФОТО) Неочекувано доживување: Македонската пејачка отиде во Истанбул, а таму се сретна со убавата актерка од „Карасевда“

Истанбул самиот по себе е вистинско доживување, а особено ако сте љубител на турските серии кои се прикажуваат кај нас, па и на местата...