сестра

Пронајдени се 25 резултати на тема „сестра“
Радио Милева

Вака како дете изгледаше македонска актерка и водителка: Можете ли да ги препознаете нејзе и нејзината сестра?

Фотографијата потекнува многу оддамна. Можеби има и 40-ина години откако е сликана. На не се тие- двете сестрички. Онаа помалата, со виолината...
Радио Милева

Нина се пофали со вереничкиот прстен, ама ја покажа и сестра и: Жена му на Борко е „авион“, ама балтската му е… „ангел“! (ФОТО)

Иако е во седмиот месец од бременоста и наскоро ќе се породи, Николина – идната сопруга на македонскиот ракометен репрезентативен...