сестра

Пронајдени се 46 резултати на тема „сестра“
Радио Милева

Иван Маринковиќ „глуми лудило“ по реланите шоуа додека сестра му Теодора проси по белградските улици?!

Бившиот сопруг на Гоца Тржан, кому пејачката не сака ниту името да му го спомене, не излезе од реалните шоуа. расправии, скандали, заведувања,...
Радио Милева

Сестрата на Мајли Сајрус доживеа нервно пореметување, а бизарноста која ја продава шокираше многумина

Ноа Сајрус, попозната како помладата сестра на пејачката Мајли Сајрус по раскинувањето со раперот Лил Ксан доживеа нервно пораметување...
Радио Милева

Цеца цела вечер уживаше во коктели со саканата личност: Еве со кого фолк дивата мина волшебна ноќ (ФОТО)

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ го поминува најголемиот дел од своето слободно време во друштво на драги луѓе кога не е на настапи,...
Радио Милева

Едната со целулит, другата со облини за машала: Скандалозната пејачка и нејзината сестра си ги измерија бујните задници (фото)

Хрватската пејачка и актерка Нивес Целзиус со сестрата Меа е на одмор во Грција и секако не престанува да ги воодушевува следбениците...
Радио Милева

Ако и е сестра на Даниела Темелковска и она мора да е „авион“: Нема дилема, Емилија Лоце ќе ве освои кроце (ФОТО)

Како што веќе објавивме деновиве, македонската фолк пејачка Даниела Темелковска дел од летниот одмот го мина во Доминиканската Република....