син

Пронајдени се 70 резултати на тема „син“
Радио Милева

„Татко и син“: Даниел Кајмакоски со стиховите на овој светски евергрин го воспитува својот син (ФОТО+ВИДЕО)

Македонскиот поп пејач Даниел Кајмакоски откако се ожени и особено откако му се роди синчето Давид, светот му се сврти наопаку. Ергенскиот...
Радио Милева

Откако Огнен Здравковски излезе од „Ѕвездите на Гранд“ се огласи и мајка му: Нејзиниот статус предизвика стотици коментари

Младиот и талентиран кандидат од Скопје, Огнен Здравковски, кој се натпреваруваше во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“,...