скијање

Пронајдени се 5 резултати на тема „скијање“
Радио Милева

(ВИДЕО) Тијана ги собра сите погледи на Копаоник: „Кралице, само напред“ – пејачката доживеа возбуда како никогаш досега!

Тијана Дапчевиќ и нејзиното семејство го фатија последниот снег од зимската сезона на ски-центарот на Копаоник. И таман кога почнавме...