старлета

Пронајдени се 21 резултати на тема „старлета“
Радио Милева

Хрватската старлета Ава Карабатиќ со фрапантна изјава ги шокираше Србите: „Ако ве интересира моето мислење за Косово – тука сум…“ (ФОТО)

Една од најпознатите хрватски старлети, но исто така и една од најскандалозните јавни личности во Хрватска, Ава Карабатиќ, се пофали...
Радио Милева

Деси сама си ги „меси“: Најпознатата бугарска старлета гордо ги зграпчи своите силиконски гради, а хејтерите се фатија за… стриите! (ФОТО18+)

Најпознатата бугарска старлета  Деси Димитрова, попозната како Деси – Фотосесијата повторно ги скандализира социјалните мрежи,...
Радио Милева

Наташа Шавија во секси розов корсет и еротски набој од кој мажите се ежат, објаснува какви мажи и „лежат“! (ФОТО 18+)

Новопечената  модна дизајнерка, некогашна старлета и учесничка во реалните шоуа, суперсексапилната   Наташа Шавија со нова, празнична ...
Радио Милева

Александра Суботиќ прво се сликаше како блудна Баба мразица, за во новогодишната ноќ да прошета со голо газе среде полн ресторан!

 Учесничката во реалните шоуа „Парови“ и „Задруга 2“ – Александра Суботиќ ги  шокираше своите следбеници со брутално блудни (пред)новогодишни...
Радио Милева

Со неа Роналдо ја изневери бремената девојка: Го освоила со тверкање, па имале бурна ноќ во хотел!

Португалскиот магазин „TV Guide“ тврди дека славниот фудбалер Кристијано Роналдо ја изневерил својата девојка Гергина Родригез со португалската...