сузана гавазова

Пронајдени се 10 резултати на тема „сузана гавазова“
Радио Милева

Долги нозе и мрежести чорапи и црно меѓу нив што одзема здив: Сузана Гавазова – опасна за око и за оние со слабо срце! (ВИДЕО)

Македонската фолк дива Сузана Гавазова со нова провокација. Овој пат два куси видео клипа од снимањето на спотот за песната „Опасна“,...
Радио Милева

(ФОТО) Опасна за око: Кога Гавазова оди во шопинг и трговскиот се тресе, а сопругот се топи во екстаза!

Фолк пејачката Сузана Гавазова неодамна од Шведска, каде живее со сопругот Јасмин и двете ќеркички, се врати во Македонија поради работните...
Радио Милева

Ревија на истурени гради, длабоки деколтеа, високи чизми и мрежести чорапи: Елена Велевска е прва во се’… ама, дали баш во се’? (ФОТО)

Вчеравечер, четврток,  30 ноември 2017 во Македонската Опера и Балет (МОБ) со почеток во 20:00 часот се одржа годинешното издание на  Фолк...