татко

Пронајдени се 10 резултати на тема „татко“
Радио Милева

Весна Змијанац ја откри вистината за таткото на нејзината ќерка: Тој ја израсна Николија додека јас не се појавував дома!

Најголемата љубов на славната пејачка Весна Змијанац бил Владо Јовановиќ, таткото на нејзината ќерка, денес исто така познатата и популарна...
Радио Милева

Девојката на „министерот за одбрана“ е петти месец бремена, а тие веќе ја породија: Борко Ристовски ЌЕ стане татко! (ФОТО)

Македонското ОН ЛАЈН(О) новинарство, ако воопшто може и да се нарече дека тоа е новинарство, го заслужи претходно, со големи букви напишаниот...