венчаница

Пронајдени се 20 резултати на тема „венчаница“
Радио Милева

Емилија Димитриевска без ништо на себе во проѕирна венчаница: Вака изгледа невеста во старт спремна за првата брачна ноќ (ФОТО)

Иако не и е прв пат да облече венчаница како модел, таа објави фографија во проѕирен свадбен фустан кој ги заскокотка мечтите на идните...
Радио Милева

Александра Пријовиќ сака да се венча во венчаница стара 27 години која во себе носи емотивна приказна што ќе ве разнежни (ФОТО)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ ќе се венчаат на 21 јуни во Белград, па свадбената церемонија наголемо се подготвува уште...
Радио Милева

Која е најразголената невеста на саемот за венчавки: Жешка секси убавица со „челична тупаница“! (ФОТО 18+)

На неодамна завршениот „Саем за венчавки 2018“ меѓу морето од познати, убави и атрактивни лица кое ги носеа различните модели на венчаници...
Радио Милева

Цицлестата принцеза: Каја Остојиќ на саемот за свадби и венчавки сакаше да се пофали со венчаницата, ама несакајќи се пофали со огромните гради кои „кипеа“ од деколтето! (ФОТО)

Во еден познат хотел во Белград, се одржа „Саемот на свадби и венчавки 2018“. На овој настан се појавија многу познати дами, кои блеснаа...