ВИДЕО

Пронајдени се 26 резултати на тема „ВИДЕО“
Радио Милева

Прво ја соблече Викторија Лоба, а сега и Миа Костова: Водителката се разголе во новоиот видеоконцепт на истиот режисер! (ФОТО+ВИДЕО)

Веројатно се сеќавате на рекламното видео на Викторија Лоба кое беше дел од рекламната кампања на македонскиот бренд за долна облека...
Радио Милева

Учи да лечи, знае да пее, секси изгледа ама и поразлично мириса: После Лоба и Симона Попоска реши да си проба! (ФОТО)

Малку по малку и кај нас почна да станува традиција познатите и јавни фаци да бидат заштитни лица или таканаречени бренд амбасадори...