вики миљковиќ

Пронајдени се 22 резултати на тема „вики миљковиќ“
Радио Милева

Вики Миљковиќ мина низ семејна драма, а денес има вистинска причина за среќа: „Мамо, јас не можам да одам!“ (ФОТО)

Пејачката Вики Миљковиќ и нејзиниот сопруг Драган Ташковиќ -Ташке денес имаат причина да слават, но пред само 4 години преживеа вистинска...
Радио Милева

(ФОТО) Синот ја посрамоти пред камери: Вики се обиде да го замолчи, но тој го откри она што таа не сака да се знае!

Пејачката Вики Миљковиќ со сопругот Ташкет го има наследникот Андреја, кој пред камерите откри детаљ на кој пејачката не се надеваше. Вики...
Радио Милева

(ВИДЕО) Кога ова ќе го види Карлеуша ќе ја стави во топ: Вики Миљковиќ ја шпионира својата ривалка – по оваа снимка „очи ќе си извадат“!

Пејачката Вики Миљковиќ е во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, а уште од почетокор е во затегнати односи со колешката Јелена Карлеуша. Деновиве...
Радио Милева

(ФОТО) ХОРОР: Карлеуша сигурно плачела од смеа – вака Вики Миљковиќ се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

Иако медиумите од регионот не и посветуваат многу внимание како на останатите членови во жирито на „Гранд“, пејачката Вики Миљковиќ...