викторија лоба

Пронајдени се 36 резултати на тема „викторија лоба“
Радио Милева

Викторија Лоба ја немаше на модното шоу на „Сара Фешн“: Заштитното лице на брендот не се појави на „Дијамантската сензација“!? (ФОТО)

Македонската поп пејачка Викторија Лоба, чија кариера последниве две години имаше „скок од седум милји“, лани беше избрана за заштитно...
Радио Милева

(ФОТО) Сензуална во бело: Лоба блесна со стил и женственост на промоција – голото затегнато стомаче во прв план!

За поп-пејачката Викторија Лоба промоциите пред медиумите и соработниците станаа пракса, бидејќи како што вели оваа форма на промоција...
Радио Милева

Меѓу сите славни странци: Еве која наша пејачка влезе во „македонската алеа на заслужни странски великани“! (ФОТО)

Македонската поп пејачка влезе во „македонската алеа на великаните“. На оние кои не се Македонци до душа, ама исто како да се! Зашто...
Радио Милева

Македонската пејачка во „задолжителна“ зимска опрема: Кој шета по дома (раз)гол(ен), надвор се смрзнува! (ФОТО)

Зима, зима, епа што? Ако е зима не е лав, важно е да си жив и здрав… Ама важно е и да не си смрзнат! Како нејзе! Зимата уште не е ни дојдена...