вода

Пронајдени се 17 резултати на тема „вода“
Радио Милева

Станија не може да биде спасителка од Мајами: Попусто ги набљудува пливачите, кога никој не влегува вода – сите гледаат во неа!

Српската старлета Станија се’ уште е на Мајами. А кога веќе таму престојува подолго време, таа реши да си побара работа. Првото што...