водителка

Пронајдени се 114 резултати на тема „водителка“
Радио Милева

Тешко повредената водителка излегла од операционата сала: Лекарите успеале да и ја спасат раката на Деа Ѓурѓевиќ (ФОТО)

Како што дознаваат српските медиуми, операцијата била тешка, и прилично комплицирана, но на крајот сè било во ред. Операцијата траела...
Радио Милева

Елена Стојановска објави ретро фотографија од своето детство, па со емотивна порака го честиташе роденденот на татко си

Кога ќе пребаруваме по албумите секогаш може да наидеме на фотографии од нашето детство. Водителакта на „Сител“, Елена Стојановска...
Радио Милева

Беше водителка на „Ѕвездите на Гранд“, сопругот физичи ја нападна во 4-от месец од бременоста, а денес изгледа вака

Поминаа речиси седум години од нејзиното последно појавување во медиумите и кога го изгуби бебето откако нејзиниот партнер физички...
Радио Милева

Eлена Стојановска сподели спомен од детството, па покажа како изгледаше некогаш пред новогодишните празници (фото)

Новогодишните и Божиќните празници се дел од годината на кои сите им се радуваат, кога семејствата, роднините, пријателите се собираат...
Радио Милева

Милена Антовска не „Сподели проблем“ туку предновогодишна треска: Водителката позираше во пижами пред елка

Остануваат нешто повеќе од две недели до крајот на оваа и почеток на Новата година.Новогодишната еуфорија владее во градот, но и во домовите...
Радио Милева

Ја паметите ли атрактивната Дени, некогашниот македонски модел, популарна ТВ водителка и пејачка? (ФОТО+ВИДЕО)

Оние малку повозрасните, или подобро речено што се родени пред 2000 години, сигурно се сеќаваат на девојката  која ја  гледавме како ТВ...
Радио Милева

Денес важи за успешна пејачка и живее надвор од Македонија: Ќе препознаете ли кое македонско девојче е на фотографијата?

Албумите со фотографии секогаш ни будат спомени и не потсетуваат на одреден период во животот. Некои од нив не враќаат на детството,...
Радио Милева

Се омажи уште една македонска ТВ водителка: Цеце Трајковска од утринската на Телма го кажа судбоносното „ДА“ (ФОТО+ВИДЕО)

Уште една македонска ТВ водителка „стапна на лудиот камен“.  Половна од понежната половина на квартетот водители на утринската програма...
Радио Милева

Милена Антовска сподели преслатко видео од нејзината ќерка како и се радува на мама на ТВ екраните (видео)

Македонската водителка Милена Антовска пред една година стана мајка на своето прво дете, ќерката Лана Марија. Оттогаш, Милена е посветана...