водителка

Пронајдени се 39 резултати на тема „водителка“
Радио Милева

(ФОТО) Ова слатко девојченце денес е една од нашите најпознати водителки и чекори на модните писти – еве која е!

Кога сме мали сакаме што побрзо да пораснеме, а пак кога тоа ќе се случи, сакаме да се вратиме назад во детството и не ретко носталгично...
Радио Милева

(ФОТО) Водителката на „Брза кујна“ во фустан за бремени: Марк ја праша дали има нешто „големо“, а еве што таа му одговори…

Секој работен ден на телевизија Сител, љубителите на готвењето и вкусната храна, имаат можност да ги гледаат брзите и вешти шефови Марк...
Радио Милева

Вака изгледа станот на познатата српска водителка: Скап стилски мебел, градници висат на сите страни, а на ѕидот нејзини голи фотографии… (ФОТО)

Таа со години е е една од заштитните лица на ТВ Пинк. Новинарите ја опишуваат како прекрасна личност и одличен колега, но јавноста не...
Радио Милева

Водителката на „Парови“ се врати на малите екрани поцицлеста од било кога: Јована Јеремиќ никогаш немала поголеми и побујни гради!

 Веќе неколку месеци немавме можност да ја видиме на малите екрани, бидејќи сакаше да ги помине првите месеци од бременоста без било...
Радио Милева

(ФОТО) Водителката Анастасија ја запознавте како дама пред камери, но во ова издание е права селска мома!

Младата ТВ водителка Анастасија Деа Богдановска за доста кратко време успеа да се наметне како една од најмаркантните млади водителки. По...