задруга

Пронајдени се 28 резултати на тема „задруга“
Радио Милева

„Задруговизија“: Теодора не го подигна победничкиот пехар, ама затоа со својот потентен настап на многумина им подигна нешто друго (ФОТО+ВИДЕО)

На задругарите од најгледаното реално шоу им се случи „Задруговизија“. Или поточно тие ги имитираа некогашните учесници на „Евровизија“...
Радио Милева

Миљана Кулиќ вечерта излезе трудна од бившиот на Гоца Тржан од „Парови“, утредента сама се понуди да влезе во „Задруга“ (ФОТО)

Откако тукушто излезе трудна од конкурентското ријалити „Парови“, Миљана Кулиќ самата побара да влезе во „Задруга“. Образложението...
Радио Милева

Жешка акција: Маца – Дискреција во црвена танга и црвени чорапи му се завлече на Бора во креветот… и ја доби „битката“ под покривката! (ФОТО + ВИДЕО)

Минатата ноќ Маца – Дискреција беше решена конечно да го освои Бора – Сантана, во кого подолго време е вљубена, па на себе облече...