среда, 29 март 2017  |  Вести денес: 86

Категорија: Мегафон

    Wine & Dine во Hotel Russia & Spa

    Hotel Russia & Spa, во соработка со Винарија Тиквеш, организира уникатен настан во единствениот SKY BAR, со почеток од 20:00часот... Повеќе

    Променливо облачно време

    Времето претпладне во Македонија ќе биде променливо облачно, а попладне ќе има повремени врнежи од дожд проследени... Повеќе