сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Новата трансформација потполно ја освежи: Бубе Јаневска никогаш не била поубава (фото)

Во информативното издание на Канал 5 таа ја има улогата на презентер, па секогаш сте навикнати да ја гледате во елегантни изданија бидејќи така и налага професијата.

Но сакото го замени со прекрасни фустанчиња кои ја прават уште поубава. Имено, Бубе е водителката на новата контактна емисија Важно која се емитува на Канал 5.

Па за таа прилика, Бубе облекува фустани со светли бои, а и со новата промена на косата, таа изгледа многу поубава и посвежа.

Убава како никогаш досега. Погледнете.

#Коментари
[fbcomments]