сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Холивудски гламур во Скопје: Лила повторно облече венчаница (фото + видео)

Лила Стојановска не зборува за својот приватен живот во јавноста. Иако кружат гласини дека е во љубовна врска со братот на Столе Стоилов, Стефан, никој од нив не ја потврди веста.

Сепак тие објавуваa фотографии од исто место, а неодамна беа и на забава кај нивен заеднички пријател.

 

Лила деновиве облече венчаница, но не за нејзина свадба. Имено, викендов по седми пат се одржа саем на веначвки “Wedding Weekend” во Скопје, а Лила беше една од моделите која прошета во веначница.

Во долга, гламурозна и раскошна венчаница со сирена крој и длабоко деколте  Лила  блесна на модната писта. А посебен белег на веначницата и даваа рачно везените камења.

Па која девојка не би сакала да облече ваков невестински фустан за својот голем дел во животот.

Bride to be… Just kidding 😂@elenaluka_mk #bridedress #weddingfair #weding #whiteroom #elenaluka #wedingdress #thebest

Posted by Lila Stojanovska on Samstag, 18. März 2017

#Коментари
[fbcomments]