сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Некогаш пееше раке пуке раке шлаке: Сања Ристеска „ја заболе“ како изгледа (фото)

Се сеќавате ли на познатата пејачката која во 2013 направи вистински хаос со песната „Ме заболе“?Во свое време оваа песна беше вистински хит, а нејзиниот провокативен текст беше вистинска атркација.

Пејачката на оваа песна Сања Ристеска објави фотографија, на која за разлика од изданијата на кои сме навикнати да ја гледаме е закопчана до грло.

Во црна спортска елеганција и закопчана до грло Сања позираше во теретана.

#Коментари
[fbcomments]