сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Александра Пановска со саканиот во прегратка откри интригантен детаљ од приватноста! (фото)

Александра Пановска стапна на лудиот камен во јули 2016 и оттогаш не сопира како со успесите на професионално поле, така и со уживањето на приватно поле. Секој слободен миг водителката на „Брза кујна“ го користи за патување.

За европските дестинации изминатиов период друштво и беа неколку нејзини блиски пријателки, но сега за преку океанот таа планира да отпатува со својата посилна половина.

Пановска позираше во прегратката на својот сопруг на едно ноќно излегување деновиве и најави:

Њујорк доаѓаме!

#Коментари
[fbcomments]