сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Елена Ристеска на Матка со стајлинг како тинејџерка: Еден детаљ ќе ве освои! (фото)

Елена Ристеска кога не е пред рефлекторите и камерите сака да ужива во релаксирано издание.

Така и деновиве за време на една прошетка на Матка со нејзините пријатели од Венецуела пејачката се одлучи за ваков стајлинг. Елена облече розов дуксер, кој и даде младешка енергија и изглед на тинејџерка.

Таа избра совршен стајлинг за овие сончеви денови  и се потруди на своите пријатели да им ги покаже најубавите локации во Скопје, а Матка дефинитивно е една од нив!

#Коментари
[fbcomments]