сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

СОЛЗИ, ТАГА И НЕВЕРУВАЊЕ: Ѕвездата на реалната телевизија ненадејно почина на 28 години!

Ѕвездата на реалната телевизија ненадејно почина на 28 години во својот дом во Лонг Ајленд.

Мајк Актари остана запомнет по американското шоу Jerseylicious, каде беше во врска со најголемата заводничка од натпреварувачките Оливија Блоис Шарп.

Оливија и Мајк веќе подолго време не се во врска, но неа навистина ја погоди веста за неговата смрт.

Ова е една од нашите омилени фотографии. Времето кое го минавме заедно беше навистина вредно. Половина мое срце отиде со тебе, Мајк, напиша Оливија.

Причината за смртта се уште не е утврдена.

#Коментари
[fbcomments]